Deze website maakt gebruik van cookies

Wij gebruiken cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren, het webverkeer te analyseren.

     

 

Kampeer nieuws

Zijn de campers uit China in aantocht?

Veroveren na Chinese elektrische auto’s ook campers uit China de Europese wegen? Het zou zomaar kunnen, want met de introductie van maar liefst vijf campermodellen heeft camperbouwer New Gonow Group uit China voet aan de grond gekregen in Duitsland.

Om de campers van het merk Deddle RV in Europa aan de man te brengen heeft de Chinese camperbouwer de handen ineen geslagen met de Duitse fabrikant en importeur La Marca, meldt het Duitse camperblad Promobil.

Iveco Daily als basisvoertuig

De Deddle-campers, allemaal halfintegraal, hebben de Iveco Daily met verbrandingsmotor als basisvoertuig, zijn ongeveer zes meter lang en gasloos. De stroom komt van krachtige zonnepanelen en lithiumaccu’s. Opvallend is dat alle modellen slide-outs hebben, uitschuifbare delen aan zowel de zijkanten als de achterkant om de ruimte te vergroten. Wat de kampeerwagens van Chinese makelij gaan kosten is nog niet bekend.

 

Weergaven: 142

Related Posts

Advertenties

GOBOONY_250X250

Campy, de nr 1

U zoekt een camperplaats of een camping? Kijk dan eens hier

Samenwerking

Wij werken met de volgende organisaties samen.

Vloggers

Al meer dan 86 vloggers op onze website. Neem gerust een kijkje want het is de moeite waard.

Camperreizen
Vandaag (28-07-2025) precies twee jaar geleden reden we samen naar de Kamer van Koophandel in Utrecht. Met een mix van spanning en enthousiasme schreven we ons in als reisorganisatie.

  • ENDLESS ON WHEELS
  • Weg met de zwarte strepen op je camper

     

    • 10Bezoekers online. :
    • 1133Bezoekers vandaag:
    • 1468Bezoekers gisteren:
    • 16851Bezoekers vorige week.:
    • 1490996Totaal aantal bezoekers.:

    Steun de Camperclub

     

    error: